Brāļi un māsas!
Piedāvājam Jums pareizticīgo televīzijas un radio kanālu pārraides.


Pareizticīgais televīzijas kanāls „Sojuz”

Telekanāls „Sojuz” ir savā būtība pareizticīgs, bet ne reliģiozs pēc sava satura masu informācijas līdzeklis. Kopējais tieši reliģisko pārraižu (dievkalpojumi) laiks ir apmēram 30 stundas nedēļā. Šīs programmas paredzētas tiem, kuri vecuma, slimības vai invaliditātes dēļ ir piekalti pie gultas un nevar apmeklēt baznīcas. Pārējās pārraides viennozīmīgi ir pareizticīgas savā būtībā, bet vienlaikus tām piemīt arī izglītojošs, informējošs, kultūras, vēsturisks, novadpētniecisks, audzinošs raksturs, tomēr tās nav tikai reliģiskas.
Tādēļ kanāls ir interesants plašām sabiedrības masām, neatkarīgi no dzimuma, vecuma, izglītības, politiskās un pat reliģiskās pārliecības.

Программа передач

Internetpārraide:Radio „Pēterpils” («Град Петров»)

Radio „Pēterpils” programmas 16 stundas diennaktī (no astoņiem rītā līdz pusnaktij) var klausīties Sanktpēterburgas iedzīvotāji 1323 kHz frekvencē vidējo viļņu diapazonā un klausītāji visā pasaulē Internetā. „Pēterpils” radio programmas ir veidotas ar reliģisku, kultūras un izglītojošu ievirzi, tās stāsta par Baznīcas mūsdienu dzīvi. Šis radio ir viens no mūsdienās nedaudzajiem pareizticīgajiem interneta radio. Ik dienas ēterā izskan literāras, vēsturiskas, muzikālas programmas, pārraides bērniem un jauniešiem. Ar mums sadarbojas daudzi Sanktpēterburgas eparhijas garīdznieki, Garīgās Akadēmijas profesori, Sanktpēterburgas valsts universitātes pasniedzēji, Ermitāžas, Krievu muzeja un citu mūsu pilsētas kultūras un zinātnisko centru darbinieki.

Internetpārraide:

Internetpārraide:
Jekaterinburgas eparhijas radiostacija „Voskreseņije”("Воскресение")

Krievzemes Pareizticīgās Baznīcas un Jekaterinburgas eparhijas jaunumi, svēto dzīvesstāsti un baznīcas svētki, garīgie dziedājumi un tautas mūzika, klasika un laba estrādes mūzika; garīdznieku sprediķi un sarunas ar interesantiem cilvēkiem, dzejas un prozas lasījumi, Ticības mācības stundas un sarunas par Evaņģēliju tēmām, vakara pasakas bērniem un viktorīnas, pārraides par ģimenes problēmām un bērnu audzināšanu, pārraides par veselību un dārzkopību; programmas ieslodzītajiem un tiem, kuri ceļā, pārraides karavīriem un mājsaimniecēm; atbildes uz jautājumiem un sarunas dzīvajā ēterā.

Raidījumu programma

Internetpārraide:Радио «Благо»

Радиостанция "Радио Благо" Ново-Голутвинского Свято-Троицкого Монастыря приобрела комплекс, состоящий из 4 станций.
В программах вещания представлены размышления подвижников благочестия, жития святых, толкование на Священное писание, духовная музыка и др.

Программа передач

Интернет-вещание 20 Kbs
Интернет-вещание 32 Kbs
Интернет-вещание 64 Kbs
Интернет-вещание 128 Kbs

(Esiet žēlīgi, ja redzat vārdu ar drukas kļūdu, iezīmējiet šo vārdu un nospiediet taustiņu Delete.)go back go top


Dārgie brāļi un māsas! Ar Visaugstisvētītā Rīgas un visas Latvijas Metropolīta Aleksandra svētību senajā Rīgas Pētera-Pāvila katedrālē (tagad. koncertzāle „Ave Sol”) turpinās ikmēneša aizlūgumi. Aicinām Jūs piedalīties aizlūgumā, kurš notiks 2017. gada 26. martā. Dievkalpojuma sākums plkst. 15:00.
Vēršamies pie jums, brāļi un māsas, ar lūgumu palīdzēt Aderkašu sv. apustuļiem pielīdzināmās Marijas Magdalēnas baznīcas atjaunošanā!
 
© 2006 - 2017 pravoslavie.lv
Контактная информация
Письмо в редакцию
При перепечатке ссылка на pravoslavie.lv или pareizticiba.lv обязательна.
Использование любых фото и видео материалов pravoslavie.lv или pareizticiba.lv без письменного разрешения редакции pravoslavie.lv запрещено.
Top.LV