2017-02-13
IELŪGUMS UZ ALTĀRSVĒTKIEM

Godātie brāli un māsas, ielūdzam Jūs 15. februārī, mūsu Kunga un Pestītāja Jēzus Kristus Pretīmņemšanas svētku dienā, uz svētku Dievišķo liturģiju Rīgas sv. Ņevas Aleksandra baznīcā (Brīvības iela 56), kuru kalpos  Viņa Eminence, Visaugstisvētītais Rīgas un visas Latvijas Metropolīts Aleksandrs, līdzkalpojot Latvijas Pareizticīgās Baznīcas Virsganiem.

Vēlajā Dievišķajā liturģijā Visaugstisvētītajam Valdniekam Metropolītam līdzkalpos Augstisvētītais Daugavpils un Rēzeknes Bīskaps Aleksandrs un Augstisvētītais Jelgavas Bīskaps Jānis, Rīgas eparhijas vikārs.

15. februārī Ņevas Aleksandra baznīcā tiks kalpotas 2 Dievišķās liturģijas:

Augšējā, Kunga Pretīmņemšanas baznīcā

06:45 – Agrā Dievišķā liturģija.
Pēc liturģijas tiks kalpots ūdens iesvētīšanas aizlūgums.

Sv. labtic. lielkņaza Ņevas Aleksandra baznīcā

08:30 – stundu lasīšanas sākums.

09:00 Viņa Eminences Visaugstisvētītā Rīgas un visas Latvijas Metropolīta Aleksandra sagaidīšana un Dievišķās liturģijas sākums.

 

Aicinām visu ticīgos piedalīties šajos svētku dievkalpojumos.

Rīgas Ņevas Aleksandra baznīcas draudze

 


print write(Esiet žēlīgi, ja redzat vārdu ar drukas kļūdu, iezīmējiet šo vārdu un nospiediet taustiņu Delete.)go back go top


Dārgie brāļi un māsas! Ar Visaugstisvētītā Rīgas un visas Latvijas Metropolīta Aleksandra svētību senajā Rīgas Pētera-Pāvila katedrālē (tagad. koncertzāle „Ave Sol”) turpinās ikmēneša aizlūgumi. Aicinām Jūs piedalīties aizlūgumā, kurš notiks 9.aprīlī. Dievkalpojuma sākums plkst. 15:00.
Vēršamies pie jums, brāļi un māsas, ar lūgumu palīdzēt Aderkašu sv. apustuļiem pielīdzināmās Marijas Magdalēnas baznīcas atjaunošanā!
 
© 2006 - 2017 pravoslavie.lv
Контактная информация
Письмо в редакцию
При перепечатке ссылка на pravoslavie.lv или pareizticiba.lv обязательна.
Использование любых фото и видео материалов pravoslavie.lv или pareizticiba.lv без письменного разрешения редакции pravoslavie.lv запрещено.
Top.LV