2017-03-18
Visnakts dievkalpojums ar Godājamā Krusta iznešanu Augstisvētītā Bīskapa Jāņa vadībā
2017. gada 18. marta vakarā, Lielā gavēņa trešās nedēļas svētdienas, Krusta godināšanas, priekšvakarā, Augstisvētītais Jelgavas Bīskaps Jānis, Rīgas eparhijas vikārs, kalpoja Visnakts dievkalpojumu ar Kunga Godājamā un Dzīvudarošā Krusta iznešanas kārtu Jelgavas Simeona un Annas katedrālē. Augstisvētītajam Valdniekam līdzkalpoja Jelgavas katedrāles klēriķi.

Rīta dievkalpojumā Valdnieks Jānis nolasīja Evaņģēliju. Lielās slavas dziesmas laikā Augstisvētītais Valdnieks iznesa no altāra Kunga Godājamo un Dzīvudarošo Krustu vispārējai godināšanai. Pēc dziedājuma „Tava Krusta priekšā mēs klanāmies, Valdītāj” nodziedāšanas un paklanīšanās Krustam, Viņa Eminence svaidīja ar eļļu klēriķus un ticīgos.

Dievkalpojuma noslēgumā Valdnieks Jānis vērsās pie ticīgajiem ar sprediķi par Kunga Jēzus Kristus Krusta varoņdarbu un par to, kā Kungs māca mūs pārvarēt grūtības un ciešanas mūsu šodienas dzīvē un nest savu personīgo krustu.

Rīt, 19. martā, Augstisvētītais Valdnieks Jānis kalpos svt. Vasīlija Lielā Dievišķo liturģiju Jelgavas katedrālē. Stundu lasīšanas sākums plkst. 8:30.

Jelgavas Simeona un Annas katedrāles draudze

 


print write(Esiet žēlīgi, ja redzat vārdu ar drukas kļūdu, iezīmējiet šo vārdu un nospiediet taustiņu Delete.)go back go top


Dārgie brāļi un māsas! Ar Visaugstisvētītā Rīgas un visas Latvijas Metropolīta Aleksandra svētību senajā Rīgas Pētera-Pāvila katedrālē (tagad. koncertzāle „Ave Sol”) turpinās ikmēneša aizlūgumi. Aicinām Jūs piedalīties aizlūgumā, kurš notiks 2017. gada 26. martā. Dievkalpojuma sākums plkst. 15:00.
Vēršamies pie jums, brāļi un māsas, ar lūgumu palīdzēt Aderkašu sv. apustuļiem pielīdzināmās Marijas Magdalēnas baznīcas atjaunošanā!
 
© 2006 - 2017 pravoslavie.lv
Контактная информация
Письмо в редакцию
При перепечатке ссылка на pravoslavie.lv или pareizticiba.lv обязательна.
Использование любых фото и видео материалов pravoslavie.lv или pareizticiba.lv без письменного разрешения редакции pravoslavie.lv запрещено.
Top.LV